BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ HİZMETİ

BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ HİZMETİ

Yönetim kurullarının görevi; sermaye yeterliliğini, varlık kalitesini, yönetim kalitesini, kârlılık kalitesini, likidite yönetimini, risklere karşı dayanıklılığını ve ‘en iyi uygulamalara’ uyumluluğunu en üst düzeyde tutarak işletmenin sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Tüm hedefleri sadece iç akıl kullanarak başarmak günümüz şartlarında mümkün değildir. İşlerin sağlıklı büyümesi için yönetim kurulu üyeleri arasında yetkin ve bağımsız kişilerin, bir başka ifadeyle dış aklın da bulunması önemlidir. Aralarında halka açık şirketler de olan yüzlerce yurt içi işletmeye danışmanlık hizmeti vermiş, yurt dışı şirketlerde yöneticilik deneyimine sahip, karar noktalarında bulunmuş, iş modellerini geliştirmiş, farklı sektörler ve iş alanlarında yüksek düzeyde tecrübesi olan ekibimiz ile yönetim kurulunuza üst düzey yöneticiler sunuyoruz.

Stratejik ve çok yönlü bir helikopter bakış açısı ile işletmenizin başarılarına belirgin düzeyde katkı sağlıyoruz. Atadığımız yönetim kurulu üyesi ile tüm ilişkilerimizi, operasyonel tecrübemizi, finansal deneyimimizi, yetenek yönetimi kabiliyetimizi, organizasyonel yapılanma bilgimizi ve geniş bağlantı ağımızı sizin kullanımınıza açıyoruz.