HOTSPOT – MİSAFİR DENEYİMİ

HOTSPOT – MİSAFİR DENEYİMİ

AMAÇ

Hotspot – Misafir Deneyimi
• Resort Otel, Motel, Pansiyon, Apartman, Residence, Restaurant, Kafeterya, AVM vb. internetin toplu kullanıldığı tüm alanlar için interneti müşterilerinize süreli olarak satmak
• Ücretsiz olarak misafirlerinizi internete bağlamak
• İşletmenizi tanıtmak
• Kullanıcılarla etkileşime geçebilmek
• Tekrar ürün satışı yapabilmek amacıyla işletmenizin gelişimini ve karlılığını arttırmaya yönelik tasarlanmıştır.

Oteller, restaurantlar, pansiyonlar vb. işletmeler için hizmetlerinizden memnun olan müşterilerinizi sizin için otomatik olarak tespit ediyoruz. Check out tarihlerinden itibaren Tripadvisor, Holidaycheck, Zoover, Vakantiereiswijzer, Booking, Tophotels vb. yorum sitelerinden sizin için yorum topluyoruz.
Ayrıca internete bağlanan kişilere istediğiniz reklamları gösterebilirsiniz.

Otellerde odaya göre ayrı reklam, odada konaklayan misafirin diline göre ayrı reklam yayınlayabilirsiniz. Otele gelen misafirlere tur satabilir, araç kiralatabilir, guest-repeat, alacart, su sporları, spa vb. birçok kanaldan satışlarınızı arttırabilirsiniz.

İnternete bağlanan kişilere kendi dillerinde otomatik olarak ‘hoş geldin’ e-postası gönderebilir, düzenli olarak ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, müşterinizle iletişimde kalmaya devam edebilirsiniz.
Sistemin müşterilerinizden biriktirdiği e-postalara toplu e-posta (mailing) gönderimi yapabilirsiniz. Üstelik bunu müşterinizin kendi dilinde gönderebilirsiniz. Hemen e-posta şablonunu doldurun, ‘gönder’e tıklayın, bu kadar basit. Örneğin Türk misafirlerinize kampanya e-postası gönderirken, Alman misafirlerinize indirim, İngiliz misafirlerinzie Paskalya, Ruslara misafirlerinize de promosyon e-postaları gönderebilirsiniz. Bu gönderilerin hepsi kurumsal e-posta adresiniz üzerinden ücretsiz olarak sistemimiz aracılığıyla yapılır.