MARKA VE STRATEJİK İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

MARKA VE STRATEJİK İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

AMAÇ

Rakipleriniz karşısında fark yaratamıyor, önüne geçemiyor ve en önemlisi artık fiyat savaşı yapıyorsanız yeni bir yaklaşımın zamanı gelmiş demektir.

Tüketicilerin seçim, karar verme ve satın alma süreçlerini yönetebilmek, ürün ve marka algılarını belirleyebilmek için; tüm organizasyonların kendilerini rekabette öne geçirecek kaliteli ve güvenilir araştırmalara ve başarıya giden yolda hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak profesyonel danışmanlıklara ihtiyaçları vardır.

Kurumsal itibar, mal ve hizmetlerin satışını hızlandırmanın yanı sıra markanın ve şirketin piyasa değerini artırmayı sağlar. Pazar payını büyütmenin, yeni çıkarılan bir ürünün pazarda daha çabuk yer bulmasının, aynı kalitede bir ürünü daha yüksek fiyat seviyesinden satabilmenin yolunu açar. Bunun için işletmeler tüm faaliyetlerini stratejik olarak planlamak ve atılacak her adımı en ince detayına kadar hesaplamak zorundadırlar.

ErkinŞahinöz Akademi olarak, markanızın değeri olan isim, logo, slogan üçlüsünü kurguluyor; iletişim kanallarını belirleyip görsel, basılı, açıkhava ve dijital platformlarda hedef kitlenizin sosyoekonomik ve kültürel yapısına uygun, markanız adına vermek istediğiniz mesajı en güçlü şekliyle iletebilecek doğru iletişim dilini ve tasarımını oluşturuyoruz.

Tüketicilerin sadece ürünü ve ürünün vaat ettiklerini değil, markanın çağrıştırdıklarını da satın aldığını bilerek; sosyal sorumluluk projeleri ile tüketicinin marka ile duygusal bağ kurmasını sağlayan, toplumda iz bırakacak ve son tahlilde markanın imajını yükseltecek etkili projelerle destek veriyoruz.

Finans ve iş yönetimi dehası Scott Cook’un da dediği gibi;
“Marka yönetimi, tüketiciye anlattıklarınız değil, tüketicilerin markanız hakkında birbirlerine anlattıklarıdır.”