Ahmet Şükrü Altındağ

Ahmet Şükrü Altındağ

Reklamcı, iletişimci ve girişimci. Dikey uzmanlık alanı pazarlama üzerine; proje yönetimi, dijital kampanya ve ürün oluşturulmasıdır. 2021 Ocak'da dijital ve teknoloji odaklı proje, danışmanlık ve eğitim için Gamechangers’ı kurmuştur. Pazarlama sektörü ile 2009 yılında Casablanca - Fas'da dijital proje (Monnet.ma) fizibilite çalışmasıyla tanışmış, start-up olarak başlayan Monnet projesinde marka kurulumu ve pazarlama süreçlerinde 2 yıl boyunca aktif rol almıştır. 2011 yılında İstanbul'a dönerek sektörün önde gelen reklam ajanslarının (4129Grey, Pixelplus, Directcomm-GroupM ve Cosmos) proje yönetimi ve müşteri ilişkileri departmanında çalışmıştır.

Aynı zamanda Sabancı Holding iştirakı Teknosa'da 2 sene boyunca Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak görev almıştır. Kariyer genelinde çalıştığı markalar arasında Unilever, P&G, Coca-Cola, Mey-Diageo, Mondelez, Reckitt-Benckiser, Perfetti van Melle, DHL gibi çok uluslu şirketler, aynı zamanda Türk Telekom, Sabancı Grubu, Koç Grubu, Doğuş Grubu, Eczacıbaşı, Yıldız Holding gibi markaları yer almaktadır.

Son yıllarda yapay zeka ve teknoloji odağında pazarlama, dijital projeler ve web 3.0 odağında çalışmalarına ve eğitimlerine devam etmektedir. Hizmet verdiği 2 temel başlık şu şekildedir; § Dijital Proje Üretimi ve Yönetimi § Teknoloji & İletişim Danışmanlığı ve Eğitimleri