Gülçin Gürsoy

Gülçin Gürsoy

Portsmouth Üniversitesi, İngiltere ve İstanbul Bilgi Üniversitesi, İngilizce İşletme alanında çift diplomalıdır. Kariyer hayatına Prometheus Yönetim Danışmanlığında başlamış,HR Dergi’de Eğitim ve Yazı İşlerinde yeralmış, sonrasında Bilgi Üniversitesi bünyesinde Öğrenci Hizmetleri Koordinatörlüğünde ve Kariyer Planlama biriminde görev almış, daha sonra merkezi Belçika’da bulunan Umicore şirketinde yöneticilik yapmıştır. Canon Eurasia’da Insan Kaynakları Müdürüolarak çalıştığı dönemde Londra’da MBTI Takım Gelişimi, Müdürler için Koçluk Becerileri Eğitimcinin Eğitimi, 360° Geribildirim Koçluğu Eğitimcinin Eğitimi Sertifika Programlarını tamamlamıştır.

Ayrıca İngilizce ZamanYönetimi, Holistik Liderlik, İngilizce ve Türkçe Sunum Teknikleri, Şiddetsiz İletişim, NLP Eğitimleri alarak eğitim alanındaki vizyonunu geliştirmiştir. Bilgim Akademi ve Business School bünyesindeki IK Sertifika Programlarında Eğitmen olarak görev almıştır. Üst Düzey Müdürlerin Liderlik ve Takım Çalışması eğitimlerinde Fasilitatörlük yapmıştır.İİç eğitmen olarak Koçluk, ZamanYönetimi, Geribildirim, Sunum Becerileri, Yetkinlik bazlı Mülakat Teknikleri eğitimleri vermiştir. Eğitmen kimliğine Nefes ve Yaşam Koçu, Mindfullness Nefes, İleri Transaksyonel Analist olmayı da katarak, 20’den fazla kişisel gelişim eğitimine ve farklı ekollerin çalışmalarına katılmıştır, İç Enerji Dengeleme, Nefes, Meditasyon çalışmaları ile zenginleştirmiş olduğu eğitimleriyle hem kurumsal ve hem de bireysel seanslar ve çalışmalar yapmaktadır. Danışman olarak da firmaların İnsan Kaynakları Depatmanının uçtan uca kurulumlarına, Koç ve Mentör kimliği ile takımlarına destek sağlamaya, katkı ve ilham olmaya devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları; İnsan Kaynakları Yönetim Süreçleri ,Koçluk ve Mentörlük ,Kişisel Gelişim Atölyeleri Kurumlara Özel Eğitim Tasarımları /Fasilitasyonları, Kişilik Envanteri Uygulamaları

TAAnaliz–TA Professional Award Belgelidir.