Volkan Yörütken

Volkan Yörütken

1998 senesinde Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Profesyonel iş yaşamına sigorta sektöründe, satış pozisyonunda başladı. Kariyeri süresince sigorta, otomotiv, enerji, yazılım, güvenlik otomasyonu ve otelcilik sektörlerinde tecrübe edindi. Bireysel ve kurumsal satış temsilciliği, satış müdürlüğü, özel müşteriler satış müdürlüğü, satış ve pazarlama direktörlüğü ve genel koordinatörlük görevlerinde bulundu. Çalıştığı şirketlerde görev tanımı dışında eğitmenlik, kalite temsilciliği ve iç denetçilik görevlerini üstlendi.

Eğitimcinin Eğitimi sertifikasını 2011 senesinde TMI’dan aldı. Volkan YÖRÜTKEN, 20 senede edindiği profesyonel birikimini paylaşmak üzere 2018 senesinde eğitim ve danışmanlık şirketini kurmuştur. Simurg & Tulpar Akademik Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde hizmet verdiği kişi ve şirketlerin satış etkinliğini arttırmaya yönelik eğitim, seminer ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 

Volkan YÖRÜTKEN, satış ve satışla ilişkili konularda geliştirdiği özgün eğitimleri ile HRM Danışmanlık ve Türkiye Kalite Derneği’nin onaylı eğitmenleri arasında yer almaktadır.